Co daje nam nowa znajomość internetowa

znajomosc internetowa

Kiedy mamy już krąg własnych przyjaciół, często bronimy się przed nawiązywaniem nowych znajomości, przed zdobywaniem nowych przyjaciół, jednak warto mieć dużo znajomych i przyjaciół w całej Polsce, a nawet na całym świecie, aby móc poszczycić się znajomościami między kontynentalnymi.

Kiedy na przykład chcemy podszlifować język angielski, warto poszukać znajomych na portalach anglojęzycznych, którzy poprzez rozmowę z nami zmuszą nas do wysiłku umysłowego, a w trakcie konwersacji będą również wytykać nasze błędy językowe, dzięki czemu nasz angielski będzie lepszy i bardziej poprawny. Również jeżeli planujemy wyjazd do innego miasta, przydadzą się wirtualne znajomości z miast całej Polski, będziemy mięli bowiem możliwość zatrzymania się u naszych wirtualnych znajomych, nareszcie poznamy ich na żywo, jak również zwiedzimy razem z nimi ich piękne miasto. Nowe znajomości internetowe przynoszą same korzyści.

Musimy jedynie uważać na tak zwanych pseudo znajomych, którzy próbują wyłudzić szczegółowe informacje o nas, na przykład potrzebne im do kradzieży bądź innych złych rzeczy. Jednak w większości sytuacji wirtualne znajomości dają nam dodatkowych przyjaciół, czasem nawet dają nam miłość na całe życie.

Dla nieśmiałych

Portale internetowe typu „poznajmy się” są nie tylko dla wszystkich poszukiwaczy przygód oraz lubiących mieć tysiące znajomych na całym świecie, takie serwisy są również dla nieśmiałych i zamkniętych w sobie, którym bardzo trudno jest rozmawiać o sobie na spotkaniu ze znajomymi, którzy mają problemy z wysławianiem swoich myśli. osiadając zaś […]
dla niesmialych