Dieta dla całej rodziny

dieta dla rodziny

Czasem cała rodzina wymaga zastosowania diety odchudzającej, szczególnie gdy jesteśmy po udanym i zastawionym suto weselu, bądź też gdy jesteśmy tuż po świętach.

Nikt oczywiście nie każde nam się katować wodą i suchym chlebem, ale dobra i zdrowa dieta zawsze jest wskazana. W zależności od tego czy chcemy oczyścić swój organizm, czy tez zrzucić kilka zbędnych kilogramów, warto zastosować odpowiedni jadłospis, jednak z pewnością będzie on inny dla kobiety, inny dla mężczyzny, a jeszcze inny dla dzieci.

Możemy jednak spróbować przygotować dietę dla całej rodziny, układając zdrowy i nieco zubożały jadłospis, eliminując szczególnie posiłki z pustymi kaloriami, tłuste i smażone mięsa oraz słodycze i napoje gazowane. Zamiast tego powinniśmy w jadłospisie uwzględnić po pierwsze owoce i warzywa, a po drugie wodę mineralną. Nie musi przy tym być lato, abyśmy wypijali duże ilości wody mineralnej, bowiem jest ona dobrym źródłem minerałów o każdej porze roku, a dodatkowo oczyszcza nasz organizm ze zbędnych toksyn i innych związków.

Kiedy będziemy przygotowywać taką dietę dla całej rodziny uwzględnijmy potrzeby wszystkich członków rodziny, pracującego fizycznie męża, dorastających dzieci oraz własne, szczególnie kiedy chcemy zmieścić się w sukienkę z zeszłego sezonu.

Kolorowe potrawy dla najmłodszych

Wszyscy wiemy co oznacza mieć w domu niejadka, kiedy trzeba przygotowywać najróżniejsze potrawy, najsmaczniejsze różności, aby tylko trafić w smak i gust naszego dziecka. A wystarczy tylko trochę podstępu i dobrych chęci, aby nasze dziecko ze smakiem zjadło z nami obiad. Dobrym sposobem na potrawy dla najmłodszych jest przygotowywanie ich […]
kolorowe potrawy