Jedziemy na tydzień w góry

jedziemy w gory

Dla wszystkich pasjonatów gór mamy bardzo ciekawą propozycję, a mianowicie czynny wyjazd w góry na codzienne wędrówki po górskich szlakach. W tym celu powinniśmy zatrzymać się w jakimś pensjonacie w górach, skąd jest już niedaleko do górskich szlaków, bądź też wybrać noclegi w schroniskach, czyli wędrować od szlaku do szlaku, od schroniska do schroniska, spędzając tym sposobem cały wypoczynek w wysokich górach,.

Wszystko oczywiście zależy od naszej kondycji oraz zaprawy sportowej, jeżeli bowiem na co dzień mało spacerujemy, a przy najbliższej górce dyszymy ze zmęczenia, wysokie szlaki górskie są nie dla nas. Jeżeli natomiast spacer do pracy i z powrotem jest dla nas zwyczajem i codziennością, a wszelkie górskie szlaki nas nie przerażają, spokojnie możemy wybrać się na wczasy w góry, gdzie spędzimy wypoczynek czynnie, zwiedzając poszczególne szczyty i krajobrazy górskie.

Niezależnie od tego czy jesteśmy zapalonymi wędrowcami górskimi, czy tez laikami górskich szlaków, agroturystyka kwatery w górach czeka na nas w każdym miejscu. Jeżeli pragniemy spędzić wypoczynek w Zakopanem, możemy zatrzymać się w zakopiańskim pensjonacie, jeżeli zaś lubimy wędrówki i zdobywanie szczytów, wybierzemy z pewnością noclegi w górskich schroniskach.

Wczasy latem nad morzem

Któż z nas nie marzy o letnich wczasach nad morzem, o wygrzewaniu się w piekącym słońcu, budowaniu zamków z piasku oraz o wspaniałych kąpielach morskich. Jeżeli planujemy w tym roku wypoczynek latem, warto wybrać się właśnie nad morze. Tam bowiem nie tylko cisza i szum morza wprawi nas w istny […]
latem nad morze