Kolorowe potrawy dla najmłodszych

kolorowe potrawy

Wszyscy wiemy co oznacza mieć w domu niejadka, kiedy trzeba przygotowywać najróżniejsze potrawy, najsmaczniejsze różności, aby tylko trafić w smak i gust naszego dziecka. A wystarczy tylko trochę podstępu i dobrych chęci, aby nasze dziecko ze smakiem zjadło z nami obiad.

Dobrym sposobem na potrawy dla najmłodszych jest przygotowywanie ich razem z nimi, oraz dekorowanie kolorowymi warzywami i owocami. Z jednej strony bowiem będą one bogate w witaminy, z drugiej zaś będą kolorowo i smakowicie wyglądać. Oczywiście nie musimy mieć w domu niejadka, aby przyrządzać kolorowe i barwne potrawy dla najmłodszych, bowiem każdy maluch zje ze smakiem kolorowo przyrządzony obiad, a blade i jednobarwne posiłki odstawi w kąt bez smaku.

Aby nasze potrawy kulinarne dla najmłodszych były kolorowe i zarówno smakowały i wyglądały smakowicie, pamiętajmy o zielonej pietruszce, czerwonej papryce, czy pomarańczowej marchewce. Zastosowanie wszystkich tych kolorowych dodatków w śmiesznych i ciekawych kompozycjach z pewnością nie tylko zaciekawi najmłodszych mieszkańców domu, ale również przekona ich do jedzenia.

Niebawem zima

Ciepłe dni pomału stają się wspomnieniem, znów zaczynamy otulać się w coraz grubsze ubrania, w miękkie swetry i kurtki. I jak co roku, teraz także projektanci zaskakują nas nowymi pomysłami na tą pozornie nieatrakcyjną odzieżowo porę. Niezwykle ważny będzie tym razem blask. Projektanci proponują więc swoim klientom nowoczesne, zazwyczaj stebnowane […]
niebawem zima