Królestwo pani domu

krolestwo pani domu

Wszyscy wiedzą, że królestwem każdej pani domu jest kuchnia. To tutaj kobiety uwielbiają spędzać swój wolny czas, nawet jeżeli czasem narzekają że nic nie robią tylko siedzą w garach.

Kiedy zaprosimy koleżankę na ploteczki, siedzimy w kuchni, kiedy wypijamy poranną kawę, również zazwyczaj siedzimy w kuchni. Nawet męża często zaciągamy właśnie do kuchni na popołudniową pogawędkę po pracy. Dlatego właśnie kuchnia pani domu powinna być zaprojektowana w jej guście, aby wszystkie meble, urządzenia gospodarstwa domowego oraz inne przedmioty miały swoje określone miejsce, aby kobieta faktycznie czuła się w swojej kuchni jak w królestwie. Druga sprawa to fakt, że kobieta nie powinna dzielić jednej kuchni z inną panią domu.

Wszyscy wiemy jak kończy się mieszkanie z teściową na jednej kuchni, nie prowadzi to do niczego dobrego, jedynie do sporów i kłótni. Jeżeli zaś nie mamy innego wyjścia i musimy mieszkać z teściową, w kuchni należy jej ustąpić, bowiem to my przyszłyśmy do jej królestwa, w którym rządzi, a nasze miejsce jest jedynie podrzędne. Wtedy to królestwo jakim jest własna kuchnia pozostanie tylko w marzeniach, być może kiedyś największe marzenie posiadania własnej kuchni się spełni.

Dieta dla całej rodziny

Czasem cała rodzina wymaga zastosowania diety odchudzającej, szczególnie gdy jesteśmy po udanym i zastawionym suto weselu, bądź też gdy jesteśmy tuż po świętach. Nikt oczywiście nie każde nam się katować wodą i suchym chlebem, ale dobra i zdrowa dieta zawsze jest wskazana. W zależności od tego czy chcemy oczyścić swój […]
dieta dla rodziny