Moda weselna dzisiejszych czasów

moda slubna

Jedną z najważniejszych uroczystości w życiu jest zwykle ślub. To dzień, o którym marzy większość młodych kobiet, zwłaszcza o tym, jak będą wyglądać na ślubnym kobiercu. Ale dzisiejsza moda weselna to już nie tylko szałowa suknia ślubna, teraz trzeba umieć objąć więcej szczegółów dla oszałamiającego efektu.

Najważniejszą kwestią jest wizualne, wzajemne dopasowanie strojów państwa młodych. Przede wszystkim ważny jest styl, w jakim chcą wystąpić w dniu ślubu. Jeśli panna młoda będzie ubrana w prosty i skromny sposób, to pan młody nie może wystąpić w wytwornym surducie czy fraku oraz dodatkach. I odwrotnie, jeśli kobieta ma być ubrana w strojną barokową kreację to przyszły mąż musi jej dorównać swoim strojem. Zasadniczo wytworny i super strojny ubiór przewidziany jest na godziny wieczorne, więc jeśli ślub odbywa się o innej porze dnia, to dobrane stroje muszą mieć skromniejszy charakter.

Dobrze widziane są też nawiązania kolorystyczne pomiędzy obojgiem, co może być widoczne w dodatkach lub po prostu kwiatach. Widać więc, że panna młoda nie jest jedyną gwiazdą wieczoru, ponieważ dla całego efektu, oboje muszą być ubrani elegancko, w jednakowym stylu, a także korespondować ze sobą kolorystycznie, aby tworzyć wizualną jedność.

Odpowiednie ubrania

Każda z nas ma inną figurę i niestety nie zawsze jest ona idealna. Ale za to każda z nas chce wyglądać dobrze, a w zasadzie lepiej. Tak jest na co dzień, a tym bardziej na wszelkich uroczystościach, kiedy jesteśmy w samym centrum uwagi. Żadna kobieta w takich ważnych chwilach nie […]
odpowiednie ubrania