Niezniszczalne dżinsy

niezniszczalne dżinsy

Zmieniają się mody, mijają lata, ale niektóre pozycje odzieżowe towarzyszą nam niezmiennie od lat. Przykładem może być wieloletnia gwiazda wybiegów, sukienka znana pod nazwą „mała czarna”. A drugi przykład, to element ubrania, który z kolei zdominował wszelkie trendy mody zarówno damskiej jak i męskiej. Mowa oczywiście o dżinsach.

Dżinsy to ubiór uniwersalny i ponadczasowy, który zmienia, co prawda fasony, ale wciąż zachowuje swoją pierwotną formę, także dzisiaj. Na wybiegach, obok najgorętszych ekstremalnie obcisłych rurek znajdziemy także dżinsy z szerokimi nogawkami, więc możemy sobie wybrać najodpowiedniejszą formę do figury. Kiedy mamy już odpowiednio dobrane dżinsy pojawia się pytanie z czym je nosić.

Obecnie, najmodniejsze zestawienie tego sezonu to dżinsy rurki w duecie ze zgrabnymi sandałami na wysokim słupku lub szpilce i małą torebką kopertową. Warto połączyć styl neutralny z wytworną elegancją i wypróbować gorącą kombinację dżinsów z luksusową biżuterią, na przykład złotym naszyjnikiem, wisiorkiem z diamencikami lub sznurem pereł.

Dżinsy i szary bawełniany top to nie jest już najbardziej udane połączenie, jest przebrzmiałe i nudne, zbyt zwyczajne. Poleca się raczej zastosowanie topu ozdobionego cekinami, bluzki z pogniecionej, połyskliwej satyny lub z koronki.

Moda

Moda to zjawisko społeczne odzwierciedlające aktualne preferencje w zakresie stylu, ubioru, zachowań, a nawet sposobu myślenia. Moda jest dynamiczna i ulega ciągłym zmianom, często pod wpływem kultury popularnej, trendów artystycznych, politycznych czy ekonomicznych. W kontekście ubioru, moda odnosi się do aktualnie popularnych stylów odzieży, dodatków i fryzur. Moda może być […]
modnie