Przyjaźń internetowa

przyjazn internetowa

Ostatnio modne stały się portale, gdzie można zawrzeć przez Internet nowe znajomości, jak również portale, gdzie można odnaleźć swoich znajomych z przed lat. Przyjaźń czy miłość internetowa to również znane i popularne pojęcie w sieci, które jednak często staje się zguba młodych ludzi.

Jeżeli bowiem po obu stronach zasiadają młodzi ludzie, chcący nawiązać nowe znajomości, faktycznie możemy nazwać to przyjaźnią internetową, takie więzi zaś czasem zawiązują się na lata. Jeżeli jednak po jednej ze stron siedzi naciągacz, bądź co gorsza jakiś homoseksualista, osoba młoda i dopiero rozpoczynająca swoje dorosłe życie jest w ogromnym niebezpieczeństwie. Dlatego właśnie musimy pamiętać, że kiedy nawiązujemy nowe znajomości przez Internet musimy być bardzo ostrożni i rozważni, nie powinniśmy podawać swoich danych osobowych, a na spotkanie w Realu powinniśmy się umawiać w miejscu publicznym ze swoimi dobrymi znajomymi.

Często oczywiście przyjaźnie czy miłości internetowe są ciekawymi oraz fascynującymi przeżyciami, jednak musimy pamiętać o rozwadze i odpowiedzialności, bowiem w dzisiejszym świecie czyha na nas wiele niebezpieczeństw oraz złych ludzi. Zaś starsi i doświadczeni ludzie czyhają na niewinność młodych ludzi surfujących po necie.

Najważniejsze wartości w życiu

Do najważniejszych wartości w życiu należą oczywiście miłość i przyjaźń, bowiem na tychże wartościach zazwyczaj opierają się związki dwojga ludzi, jak również związki dobrych znajomych. Kobieta i mężczyzna żyjący ze sobą w związku bez miłości, nie widzą sensu w przyszłości, nie potrafią się wspierać, a z czasem taki związek się […]
wartosci w zyciu