Szaleństwo i prostota

szaleństwo i prostota

W ostatnim ciepłym sezonie moda była nieco bardziej szalona niż panujący wcześniej minimalizm. Projektanci wymieszali ze sobą francuski szyk i styl etniczny, intensywne kolory i duże dodatki.

Umiejętne łączenie różnych stylów to jednak niełatwe zadanie, aby nie powstał zamiast eleganckiej kolekcji bałagan wizualny. Dodatkowo, to, co uchodzi bezkarnie dyktatorom mody, to na zwykłej ulicy traktowane jest jako ubraniowe szaleństwo, na które mało kto ma ochotę.

Zwyczajnie ludzie zwykle zastanawiają się jak łączyć ze sobą różnorodne style, tak, żeby nie przesadzić. A nie jest to łatwa sztuka, jeśli chcemy wyglądać zarówno modnie jak i dobrze, a trendy są akurat ze skłonnością do pstrokacizny i mieszania stylów. Trzeba wtedy zastosować kilka twardych zasad i zaszaleć, ale z gustem. Postawmy na przykład na dużą biżuterię, styl etniczny, pióra, i koraliki, ale wtedy w połączeniu z prostą formą ubrań.

Wybierzmy zdecydowane fasony i kolory. Jeśli obawiamy się, że będziemy wyglądać zbyt kiczowato, najbezpieczniejszą opcją będą ekstrawaganckie buty, jako jedyny ekstrawagancki dodatek. Do tego dodajmy, przy resztkach odwagi, szeroki skórzany pasek i duże kolczyki. Wszystkie te dodatki będą wyglądać rewelacyjnie w zestawieniu z prostym strojem, który wyeksponuje nogi lub ramiona oraz prostą, gładką fryzurą.

Moda weselna dzisiejszych czasów

Jedną z najważniejszych uroczystości w życiu jest zwykle ślub. To dzień, o którym marzy większość młodych kobiet, zwłaszcza o tym, jak będą wyglądać na ślubnym kobiercu. Ale dzisiejsza moda weselna to już nie tylko szałowa suknia ślubna, teraz trzeba umieć objąć więcej szczegółów dla oszałamiającego efektu. Najważniejszą kwestią jest wizualne, […]
moda slubna